0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт: 8:00–17:00

Сб: 9:00–14:00

0
Мій кошик
Популярні категорії
Про магазин

Компанія "БОРУДА" - офіційний регіональний представник та сервісний партнер "Роберт Бош Лтд". Працюючи з 2016 року та маючи значний досвід у сфері сучасних систем опалення, водопостачання та вентиляції, сьогодні ми готові запропонувати для вас найкращу продукцію та сервіс. І хоча основна спеціалізація компанії – це насамперед реалізація та монтаж під ключ теплогенераторних та котельних для комерційних структур, ми реалізуємо в тому числі і побутове опалювальне обладнання, насамперед торгових марок BOSCH та BUDERUS. Крім того, наша компанія є авторизований продавець товарів таких відомих брендів, як Wilo, Grundfos, Danfoss, Kan-therm. Асортименти брендів постійно розширюється.

Фахівці компанії "БОРУДА" нададуть грамотну консультацію з усіх питань, що вас цікавлять. Купуючи опалювальне обладнання та супутні товари у нас, ви отримуєте 100% оригінальну продукцію, забезпечену офіційною гарантією та сервісною підтримкою.

Запрошуємо відвідати наш фірмовий салон-магазин BUDERUS в місті Кременчук, де ви зможете побачити обладнання "наживо", а також задати всі питання щодо систем опалення та водопостачання будь-якої складності.

Салон-магазин BUDERUS

Вгору