Модуляція потужності газових колонок Bosch

Під цим терміном мається на увазі можливість колонки змінювати потужність пальника залежно від певних умов роботи. Приміром, при зміні протоки прилад збільшує або зменшує потужність, щоб утримати температуру на заданому рівні.

Припустимо, через колонку проходить 7 літрів води за хвилину, а температура води на виході має бути 40 °C. Якщо витрата води збільшиться і через колонку піде 8-9 літрів, колонка автоматично піднімає потужність та утримує температуру на колишньому рівні. Те саме відбувається, якщо протока буде зменшуватися.

Модуляція потужності присутня у колонках Bosch з індексом у назві R - Therm 4000 WR з розпалюванням від п'єзоелемента та з розпалюванням від блоку батарей, а також у серії Bosch Therm 6000 WR з розпалюванням від гідродинамічного генератора. Наприклад, проста бюджетна колонка Bosch Therm 2000 працює в режимі фіксованої потужності і не може підлаштовуватися під зміну протоки. Тому щоразу користувачеві потрібно робити це самостійно, змінюючи налаштування потужності пальника безпосередньо на самому приладі.

Водонагрівачі з функцією постійної модуляції полум'я мають інші переваги. У разі зменшення тиску газу або води в центральній магістралі, газова колонка автоматично скоригує режим потужності при зміні протоки. Щоб звичайна колонка змогла працювати при низькому тиску води, потрібна велика висота полум'я, що призводить до надмірних навантажень на теплообмінник.

Таким чином, функція постійної модуляції полум'я в газових водонагрівачах - це не хитрий маркетинговий хід виробника, а дійсно корисна технологія, яка зробить експлуатацію приладу більш ефективною. Серед переваг газових колонок Bosch також варто відзначити економне споживання газу, великий обсяг подачі гарячої води, компактні габарити, зручну систему монтажу.

<iframe width="1280" height="720" src="https://www.youtube.com/embed/08CayDI3OvU" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>